Biz Kimiz?

“Küçük başla, büyük düşün” Steve Jobs şu an dünyada teknoloji devi olan ve hepimizin elinde, evinde ya da yakınında olan Apple’ı kurarken bu sözleri kullanarak başlamıştı işe. Yaşamı boyunca hep küçücük başlangıçların bir gün onu iyi bir yerlere getireceğinin farkındaydı; çünkü her zaman büyük düşünüyordu.

Atölye Beyaz’ı kurarken ben de tıpkı bu düşüncelerle yola çıktım. Önce küçük “beyaz” bir sayfa açtım hayatımda ve her zaman büyük düşündüm, çok büyük hayallerle yoluma devam ettim. Zamanla benim gibi düşünen çok insan olduğunu gördüm. Hayali olan, çabalayan, emeğini ortaya koyan insanların neleri başarabileceğini gözlemledim.

Her şeyden önemlisi bir işi severek yapmanın, ortaya bir ürün çıkarmanın ve bu ürünü “ben yaptım” diyebilen insanların mutluluğuna şahit oldum. Aile olmak için sadece kan bağına değil; aynı amaç doğrultusunda bir araya gelmek olduğunu gördüm. Bugün yeni bir sezona başlıyoruz.

Küçük başlangıçların gücüne inanan, büyük işler başarabileceğinin farkında olan güzel insanlar hepinizi Atölye Beyaz ailesine bekliyoruz. Gelin “ben yaptım” diyebilmenin mutluluğunu hep birlikte yaşayalım.

iyi çalışmalar..
Biz Kimiz? / Atölye Beyaz